Panorama Uśmiechu

     09-410 Płock

ul. Batalionu Parasol 2

      

+48 24 365 95 65

Zespół

BOŻENA PRZYBYSZ
lekarz stomatolog
specjalista ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej uzyskała w 1993roku. II stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji i tytuł specjalisty ortodonty uzyskała w 1996 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Swoje doświadczenie i wiedzę specjalistyczną pogłębia na licznych szkoleniach, seminariach, zjazdach, kursach medycznych z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, periodontologii, implantologii. W naszej praktyce prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych oraz koordynuje kompleksowe leczenie specjalistyczne wszystkich pacjentów.

ANNA KLUK-STANIEWSKA
lekarz stomatolog endodonta
lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Łodzi w 2001 roku.
W 2012 roku ukończyła Kosmetologię w Medycynie w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
Ukończyła podyplomową szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w 2012 roku i studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersystecie Medycznym w 2015 roku. W 2014 roku ukończyła Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne.
Wiadomości i umiejętności poszerza na licznych kursach i szkoleniach, szczególnie z zakresu endodoncji i protetyki.
W naszej praktyce pracuje od 2002 roku. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym, endodoncją, leczeniem pod mikroskopem, protetyką estetyczną.


MAŁGORZATA SKAŁBANIA
lekarz stomatolog

specjalista periodontologii

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, uczestniczka programów naukowych Erasmus na Uniwersytecie Semmelweis w Budapeszcie oraz na Uniwersytecie w Rijece. Od początku kariery zawodowej ukierunkowana na rozwój w kierunku Ortodoncji i Periodontologii. Szkolenie specjalizacyjne z Periodontologii odbywała w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie, uzyskując tytuł specjalisty periodontologii w 2019r. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń zawodowych (ukończyła m.in. dwuletni program ortodontyczny Prof. Davide Mirabella (2016-2018) oraz dr. Larrego Browna (2015-2016). Dużą przyjemność sprawia jej kompleksowa opieka nad pacjentami. Wierzy, że zdrowe dziąsła są podstawą nie tylko pięknego uśmiechu, ale i zdrowia całego organizmu.

Chętnie przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

MAŁGORZATA KORYTKOWSKA
lekarz stomatolog

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1997 r.
Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.
Uczestnik licznych szkoleń z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej. W 2016 roku ukończyła Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. W naszej praktyce prowadzi leczenie zachowawcze dzieci i dorosłych oraz leczenie endodontyczne.

ANNA CYLINSKA
lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2008 roku. Praktykę kliniczną zdobywała w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej oraz Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Uczestniczka licznych szkoleń. W naszej praktyce zajmuje się ortodoncją oraz stomatologią zachowawczą. Chętnie leczy zarówno dorosłych jak i dzieci.
Przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.

JOANNA PAPIEROWSKA
lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych. Ambitna, rzetelna, w swojej pracy skupia się na pełnym podejściu do problemów pacjentów, tak aby poprzez kompleksowe leczenie i profilaktykę osiągnąć stan zdrowia jamy ustnej. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem z dziedziny stomatologii zachowawczej i dziecięcej oraz endodoncji. NA pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście tak aby pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo.

KRZYSZTOF SKAŁBANIA
lekarz dentysta
specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwent Pierwszego Wydziału Lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie (2010r). Tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej uzyskał w 2018r. Uczestnik licznych szkoleń i kursów zawodowych, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii. Jako priorytet stawia kompleksowe podejście do pacjenta. Ceniony przez pacjentów za dobry kontakt oraz rzetelnie wykonywaną pracę. W naszej praktyce prowadzi specjalistyczne leczenie protetyczne, odtwarzanie prawidłowego zwarcia oraz leczenie chirurgiczne. Chętnie przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.
Prywatnie miłośnik sportów (triathlon) i podróży.

JOANNA KALOTA
lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu z 2014 roku. Od tego czasu zdobywała doświadczenie zawodowe pod okiem specjalistów w kraju i za granicą.
Największą radość w pracy sprawia jej stomatologia zachowawcza. Jest niezwykle precyzyjna, czego efektem są piękne wypełnienia, idealnie odtwarzające anatomię zębów. Każdy zabieg wykonuje w powiększeniu, aby uzyskać dokładność w pracy.
Pacjenci cenią doktor za przyjazne usposobienie i komfortową atmosferę w gabinecie.

KRZYSZTOF ZARZYCKI
lekarz medycyny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej

Absolwent z 2013 r. Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej odbył w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-szczękowo-Twarzowej Wojskowego Instytutu Medycznego.
Pracownik na stanowisku asystenta w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Warszawie przy ul. Szaserów.
Systematycznie pogłębia wiedzę na seminariach, konferencjach. W praktyce klinicznej głównymi zainteresowaniami jest chirurgia onkologiczna, chirurgia ślinianek i traumatologia szczękowo-twarzowa.

BEATA NIEDZIELSKA
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

MARZENA SKALSKA
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

DOMINIKA NOWAK
dyplomowana higienistka
rejestratorka medyczna

BEATA PAWŁOWSKA
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

JOANNA RUTKOWSKA
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

MARTA NODZAK
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

SYLWIA ZIÓŁKOWSKA
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

SYLWIA LEWANDOWSKA
dyplomowana higienistka
prowadzi gabinet higieny stomatologicznej

JOLANTA KIEŁPIŃSKA
dyplomowana higienistka
prowadzi gabinet higieny stomatologicznej

MONIKA CIEŚLAK
dyplomowana higienistka
rejestratorka medyczna

JOANNA BODAL
rejestratorka medyczna