Panorama Uśmiechu

     09-410 Płock

ul. Batalionu Parasol 2

      

+48 24 365 95 65

Zespół

BOŻENA PRZYBYSZ
lekarz stomatolog
specjalista ortodonta

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi. I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej uzyskała w 1993roku. II stopień specjalizacji z zakresu ortodoncji i tytuł specjalisty ortodonty uzyskała w 1996 roku. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Swoje doświadczenie i wiedzę specjalistyczną pogłębia na licznych szkoleniach, seminariach, zjazdach, kursach medycznych z zakresu stomatologii, ortodoncji, protetyki, periodontologii, implantologii. W naszej praktyce prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych oraz koordynuje kompleksowe leczenie specjalistyczne wszystkich pacjentów.

JAN PRZYBYSZ
lekarz medycyny
specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej
specjalista medycyny lotniczej
otolaryngolog

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Wieloletni pracownik Kliniki Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. W naszej praktyce prowadzi specjalistyczne stomatologiczne leczenie chirurgiczne i implantologiczne.

ANNA KLUK-STANIEWSKA
lekarz stomatolog endodonta
lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego w Łodzi w 2001 roku.
W 2012 roku ukończyła Kosmetologię w Medycynie w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
Ukończyła podyplomową szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w 2012 roku i studia podyplomowe z Medycyny Estetycznej na Warszawskim Uniwersystecie Medycznym w 2015 roku. W 2014 roku ukończyła Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne.
Wiadomości i umiejętności poszerza na licznych kursach i szkoleniach, szczególnie z zakresu endodoncji i protetyki.
W naszej praktyce pracuje od 2002 roku. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym, endodoncją, leczeniem pod mikroskopem, protetyką estetyczną.


JOANNA KRÓLEWSKA-GAWARZYŃSKA
doktor nauk medycznych
lekarz stomatolog
specjalista stomatlogii dziecięcej

Absolwentka Wydziału Lekarsko - Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2007 rok).
Praktykę lekarską odbywała w szpitalu w Oviedo (Hospital University of Spain) i w szpitalu w Budapeszcie (Semmelweis University).
Młodszy asystent w Centralnym Szpitalu Klinicznym Instytutu Stomatologii w Łodzi.
Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2015 roku na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii Dziecięcej, specjalista stomatologii dziecięcej. Zajmuje się funkcjonalnym i estetycznym leczeniem protetycznym. Stale doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w wielu kursach i sympozjach. Swoje główne zainteresowania zawodowe rozwija i praktykuje w dziedzinach protetyki i stomatologii dziecięcej.
Jej priorytetem jest indywidualne podejście do pacjenta.


MAŁGORZATA PRZYBYSZ
lekarz stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, aktualnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie Periodontologii w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Wykonuje leczenie z dziedziny ortodoncji i periodontologii. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kongresach specjalistycznych i warsztatach praktycznych. Dobro i zadowolenie pacjenta stawia na pierwszym miejscu. Uczestniczyła w programach naukowych i wymianiach studenckich Erasmus w Uniwersytecie Semmelweis w Budapeczcie oraz Uniwersytecie w Rijeka, w Chorwacji.

MAŁGORZATA KORYTKOWSKA
lekarz stomatolog

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 1997 r.
Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.
Uczestnik licznych szkoleń z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej. W 2016 roku ukończyła Curriculum Endodontyczne organizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne. W naszej praktyce zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym.

RENATA SABAT
lekarz stomatolog

Absolwentka Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku, który ukończyła w 1994 r. Ponadto w 2016 roku ukończyła studia podyplomowe o kierunku Joga i Relaksacja w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w specjalistycznych klinikach stomatologicznych w Gdańsku i w Warszawie. Jej główne dziedziny zainteresowań zawodowych to stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja oraz stomatologia dziecięca. Wiedzę w tym zakresie sukcesywnie poszerza na licznych konferencjach naukowych i kursach szkoleniowych.
Cechuje ją niezwykła precyzja wykonywanych zabiegów, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za podjęte leczenie. Potrafi nawiązywać bardzo dobry kontakt ze starszymi i młodszymi Pacjentami tak, by skutecznie eliminować stres związany z wizytą.

ANNA CYLINSKA
lekarz stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2008 roku. Praktykę kliniczną zdobywała w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej oraz Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Uczestniczka licznych szkoleń. W naszej praktyce zajmuje się ortodoncją oraz stomatologią zachowawczą. Chętnie leczy zarówno dorosłych jak i dzieci.

JOANNA MAZUROWSKA
lekarz stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach naukowych. Ambitna, rzetelna, w swojej pracy skupia się na pełnym podejściu do problemów pacjentów, tak aby poprzez kompleksowe leczenie i profilaktykę osiągnąć stan zdrowia jamy ustnej. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem z dziedziny stomatologii zachowawczej i dziecięcej. NA pierwszym miejscu stawia indywidualne podejście tak aby pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo.

KRZYSZTOF SKAŁBANIA
Lekarz dentysta
Specjalista protetyki stomatologicznej

Absolwent Pierwszego Wydziału Lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie (2010r). Tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej uzyskał w 2018r. Uczestnik licznych szkoleń i kursów zawodowych, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii. Jako priorytet stawia kompleksowe podejście do pacjenta. Ceniony przez pacjentów za dobry kontakt oraz rzetelnie wykonywaną pracę. W naszej praktyce prowadzi specjalistyczne leczenie protetyczne, odtwarzanie prawidłowego zwarcia oraz leczenie chirurgiczne. Chętnie przyjmuje pacjentów anglojęzycznych.
Prywatnie miłośnik sportów (triathlon) i podróży.

BEATA NIEDZIELSKA
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

MARZENA SKALSKA
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

SYLWIA LEWANDOWSKA
dyplomowana higienistka
prowadzi gabinet higieny stomatologicznej

JOLANTA KIEŁPIŃSKA
dyplomowana higienistka
prowadzi gabinet higieny stomatologicznej

DOMINIKA NOWAK
dyplomowana higienistka
rejestratorka medyczna

MONIKA CIEŚLAK
rejestratorka medyczna

DOROTA PALIWODA
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

BEATA PAWŁOWSKA
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

MARTA NODZAK
dyplomowana higienistka
asystentka stomatologiczna

JOANNA BODAL
Rejestratorka medyczna